سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

در هفته بسیج نمایشگاه عرضه و فروش محصولات اقتصاد مقاومتی برپا می شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت:سازمان بسیج سازندگی کشور در هفته بسیج در حوزه محرومیت زدایی حدود 6 هزار و 155 پروژه را با حضور سرلشگر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح می کند.

1398/09/02
|
10:28

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «محمد زهرایی» مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» به هفته بسیج و ماموریت های این سازمان در حوزه حرکت های جهادی اشاره کرد و گفت: ساماندهی، سازماندهی و توانمندسازی جهادگران کشور یکی از برنامه های سازمان بسیج سازندگی کشور است.
وی در ادامه با بیان اینکه در دیدار اخیر بسیجیان و جهادگران کشور با مقام معظم رهبری، پیام 9 بندی ایشان به جهادگران ابلاغ شد، افزود طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، جهادگران ایران علاوه بر توسعه کیفی و کمی فعالیت های خود، باید فعالیت ها و اقداماتشان را به شکلی هنرمندانه انعکاس دهند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور بخش دیگر صحبت هایش را به سند نوسازی حرکت های جهادی اختصاص داد و گفت: سند نوسازی حرکت های جهادی که مبتنی بر گام دوم انقلاب و پیام مقام معظم رهبری است، هم در بدنه جامعه و هم در نیروهای مسلح جاری خواهد شد.
محمد زهرایی در ادامه به دیگر اقدامات بسیج در هفته بسیج نیز اشاره کرد و گفت: سازمان بسیج سازندگی کشور در هفته بسیج در حوزه محرومیت زدایی حدود 6 هزار و 155 پروژه را با حضور سرلشگر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح خواهد کرد.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» و اجرای «سعید توکلی» و «نسیم رفیعی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر