سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

تخلفات این مقطع زمانی خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد

رییس ستاد تنظیم بازار در گفت و گو با رادیو ایران گفت: سامانه پیامکی 124 به دستور وزیر صمت، از 7 صبح تا 10 شب آماده دریافت و رسیدگی به شکایات و اعتراضات مردمی است.

1398/08/29
|
10:10

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «عباس قبادی» معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس ستاد تنظیم بازار در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» با بیان اینکه کالا به اندازه کافی در بازار موجود است، از آخرین مصوبات ستاد تنظیم بازار خبر داد و گفت: روز گذشته (سه شنبه بیست و هشتم آبان) ستاد تنظیم بازار بر اساس نیاز استان ها حدود 30 هزار تن برنج را به بازار عرضه کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون حدود 7 هزار تن گوشت نیز به فروشگاه های متقاضی عرضه شده، افزود: سایر اقلام نظیر شکر، قند و ... با قیمت مصوب در اختیار استان ها قرار گرفته است.
رییس ستاد تنظیم بازار بخش دیگر صحبت هایش را به بحث نظارت بر روند قیمت ها اختصاص داد و گفت: ستاد تنظیم بازار روند نظارت بر قیمت ها را از طریق سامانه 124، نرم افزار آپ و سامانه سازمان تعزیرات حکومتی انجام می دهد.
وی خاطر نشان کرد: هموطنان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند شکایات خود را از طریق سامانه های ذکر شده به ستاد تنظیم بازار ارسال نمایند.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «شهاب نادری مقدم» و با اجرای «نسیم رفیعی» و «سعید توکلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر