سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

بر روند قیمت ها نظارت کافی داریم

رییس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گفت: سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برای پیشگیری از هر گونه احتکار و گران فروشی، شبکه توزیع را مورد رصد قرار داده است.

1398/08/27
|
12:00

به گزارش شبکه رادیویی ایران، عباس تابش رییس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» از برنامه های این سازمان برای کنترل قیمت اجناس خبر داد و گفت: پس از تغییر قیمت بنزین، سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بر روند قیمت کالاها اعم از خارجی و داخلی نظارت بیشتری دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه تلاش می کنیم کالاها بدون افزایش قیمت و با میزان فراوان و کافی در شبکه توزیع وجود داشته باشد، افزود: سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برای پیشگیری از هر گونه احتکار و گران، فروشی، شبکه توزیع را مورد رصد قرار داده است.
رییس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بخش دیگر صحبت هایش را به وضعیت بازرسی ها اختصاص داد و گفت: تمامی بازرسان کل کشور اعم از اتاق اصناف و بسیج در این راه همراه سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان هستند و تلاش خود را برای کنترل هر چه بیشتر قیمت ها انجام می دهند.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر