سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

اجلاس سراسری فناوری رسانه با شعار « توانمندی ایرانی، رسانه ی جهانی»

علیرضا شریفی دبیر شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه گفت: در شانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه عملکرد 500 واحد مدیریتی مورد ارزیابی قرار گرفت

1398/08/22
|
10:51

شانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه با شعار « توانمندی ایرانی، رسانه ی جهانی» تا 22 آبان ماه در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما و با حضور مدیران و کارشناسان حوزه فنی برگزار می شود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علیرضا شریفی قائم مقام معاونت فنی سازمان صدا و سیما و دبیر شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» درباره جزئیات این اجلاس گفت: اجلاس سراسری فناوری رسانه که هر ساله در آبان ماه برگزار می شود هدف مهم آن بررسی عملکرد یکساله 33 مرکز فنی مستقر در جغرافیای ایران است.
وی در ادامه با بیان اینکه در شانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه عملکرد 500 واحد مدیریتی مورد ارزیابی قرار گرفت، افزود: برگزیدگان این دوره از اجلاس امروز چهارشنبه 22 آبان در اختتامیه مراسم، تندیس خود را از دکتر علی عسگری رییس سازمان دریافت می کنند.
دبیر شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه بخش دیگر صحبت هایش را به فعالیت های جانبی اجلاس اختصاص داد و با بیان اینکه هر ساله در حاشیه اجلاس سراسری فناوری رسانه، نمایشگاهی با هدف خودکفایی صنعت رسانه برپا می شود، گفت: حضور بیش از 140 شرکت در نمایشگاه این دوره، اتفاق فرخنده و مبارکی است.
قائم مقام معاونت فنی سازمان صدا و سیما خاطر نشان کرد: برگزاری 40 کارگاه تخصصی علمی با شرکت 120 سخنران و ارائه آخرین دستاوردهای علمی در صنعت مرتبط با رسانه، ارسال 124 مقاله از سراسر ایران به دبیرخانه اجلاس از دیگر فعالیت های این دوره از اجلاس بوده است.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر