سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

یک هزار و 400 چادر میان زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی توزیع شده است

پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در گفت و گو با رادیو ایران گفت: در پی زمین لرزه روز جمعه بیش از 3 هزار واحد مسکونی بین 5 تا 100 درصد تخریب شده و 3 هزار واحد دیگر نیز نیاز به تعمیر و مرمت دارند.

1398/08/19
|
10:15

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره آخرین وضعیت مناطق زلزله زده گفت: زلزله اخیر در استان آذربایجان شرقی جان 7 نفر از هموطنان را گرفت که از این تعداد 5 نفر در اثر زلزله و 2 نفر در اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند.
وی در ادامه به تعداد زخمی ها نیز اشاره کرد و افزود: تعداد زخمی ها در این حادثه حدود 580 بودند که از این تعداد حدود 13 نفر بستری شده اند و باقی دیگر نیز به شکلی سرپایی تحت درمان قرار گرفتند.
استاندار آذربایجان شرقی بخش دیگر صحبت هایش را به خسارات ناشی از این زلزله اختصاص داد و گفت: این حادثه تلفات جانی چندانی بر جای نگذاشته است، اما بیش از 3 هزار واحد مسکونی بین 5 تا 100 درصد تخریب شده و 3 هزار واحد دیگر نیز نیاز به تعمیر و مرمت دارند.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر