سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مرز مهران همچنان پر تردد است

سلیمانی استاندار ایلام در گفت و گو با رادیو ایران گفت: 184 هزار نفری که شب گذشته ( بیست و هشتم مهر) به مرز مهران وارد شدند از اتوبوس های عمومی استفاده کرده بودند.

1398/07/29
|
12:10

به گزارش شبکه رادیویی ایران، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» درباره مرز مهران و وضعیت تردد زائران در مسیر بازگشت به ایران گفت: مرز مهران همچنان پر تردد است و هر شب میزبان حدود 200 هزار نفر است.
وی در ادامه با بیان اینکه شب گذشته (بیست و هشتم مهر) ترکیب ها ترددها شکل متفاوتی داشت، افزود: 184 هزار نفری که شب گذشته ( بیست و هشتم مهر) به مرز مهران وارد شدند، از اتوبوس های عمومی استفاده کرده بودند، این در حالی است که در شب های قبل 65 درصد زائران رفت و آمدشان با وسیله شخصی خودشان بود.
سلیمانی استاندار ایلام در بخش دیگر صحبت هایش را به اتباع خارجی اختصاص داد و افزود: امسال مسیر کربلا شاهد 14 هزار نفر اتباع خارجی بود که به دلیل مشکلات خاص خود بخشی از بار ترافیک را ایجاد کردند.
برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «شهاب نادری مقدم» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر