سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

در مرز خسروی، تردد زائران در ساعت های تعیین شده انجام می گیرد

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا در گفت و گو با رادیو ایران گفت: در مرزهای چهارگانه بخصوص در مرز مهران، چذابه، خسروی و شلمچه مشکل خاصی وجود ندارد و ترددها به شکلی مطلوب در حال انجام است.

1398/07/24
|
13:28

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار فتحی زاده فرمانده قرارگاه اربعین ناجا در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره راهپیمایی بزرگ اربعین و آخرین وضعیت ترددها گفت: امسال نیز طبق روال سال های گذشته راهپیمایی عظیم اربعین به نحو مطلوب در حال انجام است.
وی افزود: امسال حدود 3 میلیون نفر توانسته اند در این مراسم باشکوه شرکت کنند که از این تعداد حدود یک میلیون و 300 هزار نفر به سلامت به میهن بازگشته اند.
وی در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه در مرزهای چهارگانه بخصوص در مرز مهران، چذابه، خسروی و شلمچه مشکل خاصی وجود ندارد و ترددها به شکلی مطلوب در حال انجام است، افزود: البته در مرز خسروی برای رفاه حال بیشتر زائران، ترددها در ساعت های تعیین شده انجام می گردد.
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به اینکه حجم بازگشت زائران نسبت به عزیمت شان افزایش چشمگیری داشته است، یادآور شد: برای مثال در روز سه شنبه بیست و سوم مهر تنها 110 هزار زائر جدید به نجف و کربلا سفر کرده اند، این در حالی است که در 24 ساعت گذشته قریب 270 هزار نفر به میهن مراجعت کرده اند.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر