سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

نیروی انتظامی، نهادی پیشران در جهت تحقق گام دوم انقلاب اسلامی

سردار شعبانی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امروز و در آستانه اربعین حسینی مرزهای ایران چون شلمچه، مهران، خسروی و ... شاهد جانفشانی های فراوان سلحشوران نیروی انتظامی در تامین امنیت زائران حسینی است.

1398/07/17
|
11:31

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار شعبانی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی یکی از نهادها و دستگاه های برجسته و پیشران در جهت تحقق گام دوم انقلاب اسلامی، نقش مهمی را در برقراری نظم و امنیت کشور ایفا می کند.
وی در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی در عصر حاضر به عنوان سازمان انقلابی و جهادی، نقش مهمی در تحقق جامعه، دولت اسلامی و شکل گیری تمدن نوین اسلامی دارد ، افزود: امروز و در آستانه اربعین حسینی مرزهای ایران چون شلمچه، مهران، خسروی و ... شاهد جانفشانی های فراوان سلحشوران نیروی انتظامی در تامین امنیت زائران حسینی است.
معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بخش دیگر صحبت هایش را به گام دوم انقلاب اسلامی اختصاص داد و گفت: پس از صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در نهادینه سازی این بیانیه گام های موثری را برداشته است که طراحی نقشه راهی برای عملیاتی کردن اهداف گام دوم انقلاب اسلامی در زمره این موارد است.

برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر