سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

از ده شب با شهدا تا تجلیل از هنرمندان دفاع مقدس

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: امروز دوشنبه یکم مهر در استان های فارس، کهکیلویه و بویر احمد، بوشهر، چهار محال و بختیاری و هرمزگان برنامه هایی به پاس گرامیداشت یاد و خاطره دلاوران هشت سال دفاع مقدس، برگزار شود.

1398/07/01
|
10:54

به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر جوشقانی دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» درباره برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است برنامه هایی به پاس گرامیداشت یاد و خاطره دلاوران هشت سال دفاع مقدس، امروز دوشنبه در استان های فارس، کهکیلویه و بویر احمد، بوشهر، چهار محال بختیاری و هرمزگان برگزار شود.
وی در ادامه به معرفی برنامه های استان هرمزگان پرداخت و افزود: ویژه برنامه «ده شب با شهدا» برپایی نمایشگاه «کجا بودیم، کجا هستیم و کجا خواهیم بود» برنامه رادیویی «من یک رزمنده ام»، برگزاری «همایش نقش و جایگاه جوانان در نشر ارزش های دفاع مقدس» با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ویژه برنامه «نکوداشت جهادگران سازندگی در دفاع مقدس» از جمله برنامه های استان هرمزگان است.
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در بخش دیگر درباره برنامه ستاد بزرگداشت در استان کهکیلویه و بویر احمد گفت: از جمله برنامه این استان می توان به بازسازی عملیات «طریق القدس» ، اردوهای جهادی یک روزه، یادآواره شهدا، مسابقه نقاشی، مسابقه عکس های زیر خاکی اشاره کرد.
جوشقانی بخش دیگر صحبت هایش را به برنامه های استان بوشهر اختصاص داد و گفت: استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برنامه هایی چون یادآواره شهید ابراهیم زارعی، کرسی نظریه پردازی ترویجی با عنوان الگو پذیری از فرهنگ ایثار و شهادت در ماه محرم، یادآواره شهدای نوجوان و افتتاح کتابخانه دفاع مقدس را برگزار می کند.
وی در ادامه به برنامه های استان چهارمحال و بختیاری نیز اشاره کرد و گفت: در استان چهار محال بختیاری یادآواره شهدای بروجن، همایش ایثارگران شهر بابا حیدر، به صدا در آمدن زنگ مقاومت و برگزاری عصر شعر و خاطره دفاع مقدس و تجلیل از هنرمندان حوزه دفاع مقدس برگزار می شود.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر