سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

شعار «مهر پایانی ندارد» برازنده مردم ایران است

مدیر کل مشارکت های سازمان بهزیستی در گفت و گو با رادیو ایران گفت: پویش ملی «مشق مهر» علارغم اطلاع رسانی کم با استقبال مردمی خوبی همراه بوده، و مردم ایران همواره مهربانی و مهر خود را به هموطنشان نشان داده اند.

1398/06/20
|
08:59

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد علی رستمیان مدیر کل مشارکت های سازمان بهزیستی در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» درباره جزئیات پویش ملی مشق مهر گفت: در آستانه مهرماه و فصل بازگشایی مدارس، سازمان بهزیستی کشور برای کمک به خانواده های نیازمند از 12 شهریور تا 10 مهر دومین پویش ملی مشق مهر را به راه انداخته است.
وی با بیان اینکه پویش ملی مشق مهر تنها برای کودکان تحت پوشش سازمان بهزیستی نیست، افزود: این طرح شامل افراد نیازمند می شود چه آنها که تحت پوشش سازمان هستند و چه آنها که نیستند.
مدیر کل مشارکت های سازمان بهزیستی در ادامه به میزان مشارکت های مردمی اشاره کرد و افزود: در این چند روز برگزاری، پویش ملی مشق مهر علارغم اطلاع رسانی کم با استقبال مردمی خوبی روبرو بوده است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و شهاب نادری مقدم از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر