سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

پیام ما در خلیج فارس و تنگه هرمز، صلح و دوستی است

«دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رادیو ایران تاکید کرد : می توانیم امنیت خلیج فارس را به همراه کشورهای منطقه تامین کنیم

1398/05/23
|
10:34

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره شرایط تامین امنیت در خلیج فارس و تنگه هرمز گفت : ما در منطقه خلیج فارس همواره پیام صلح و دوستی را داشتیم و داریم و تنگه هرمز برای عبور تمامی شناورهایی که قصد عبور بدون ضرر دارند آزاد است.
دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در ادامه با اشاره به توقیف نفت کش انگلیسی در خلیج فارس افزود :چند وقت پیش یک کشتی انگلیسی را در این منطقه توقیف کردیم چرا که به قوانین بین المللی توجه نکرده بود و این کشتی موجب تصادف با کشتی صیادی ما شده بود و سیستم راداری را خاموش کرده بودند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین خاطرنشان کرد : بارها گفتیم این منطقه برای همه است لذا معتقدیم می توانیم امنیت منطقه را به همراه کشورهای منطقه تامین کنیم.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 با تهیه کنندگی شهاب نادری و آرمان ستوده و با اجرای نوید نوروزی و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر