سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

پرونده پدیده شاندیز و خبرهای خوب برای سهامداران

«حجت الاسلام علی مظفری» رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران گفت : سهام ها بیش از 5 برابر هم شده است.

1398/05/07
|
09:59

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «حجت الاسلام علی مظفری» رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره تعیین تکلیف پرونده پدیده شاندیز و اقدامات دستگاه قضایی در مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت : 5 سال رسیدگی به این پرونده طول کشید و اعتقاد اولیه این بود که از طریق اداری این موضوع حل شود که در نهایت دستگاه قضایی وارد عمل شد و تعیین تکلیف شد.
حجت الاسلام علی مظفری در ادامه درباره شرایط سهامداران این شرکت افزود : عده ای طلبکار بودند و از زمانی که رای صادر شد در حقیقت طلب آنها تبدیل به سهام شد و برای جلوگیری از توقف سرمایه، سرمایه داران باید شرکت ها را راه اندازی کنند.
رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی همچنین تصریح کرد : سهام ها بیش از 5 برابر هم شده است.
حجت الاسلام علی مظفری خاطرنشان کرد : دادگستری پرونده را به اجرای احکام سپرده است اما حل و فصل مسائل شرکت، در اطلاعیه های بعدی مشخص خواهد شد.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه با اجراهای سعید توکلی و نوید نوروزی و با تهیه کنندگی شهاب نادری و آرمان ستوده از ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر