سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

دزفول میعادگاه رزمندگان و مردمانی میهمان نواز

رییس دفتر ارتباطات مردمی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: دزفول مهد عقابان تیزپروازی است که با اجرای کمان 99 توانستند پاسخ دندان شکنی را به نیروهای بعثی دهند.

1398/03/04
|
13:14

امیر سرتیپ حسین یاسینی رییس دفتر ارتباطات مردمی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر به برنامه های نیروی زمینی ارتش در روز گرامیداشت دزفول پرداخت و گفت: دزفول شهر مقاومت و ایثار است، و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی برای روز مقاومت و پایداری در ابعاد مختلف برنامه های متعددی را برپا می دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس به لحاظ برخورداری از پایگاه های هوایی و واحدهای نیروی زمینی، نقش مهم و تاثیرگذاری داشته است، افزود: دزفول مهد عقابان تیزپروازی است که با اجرای کمان 99 توانستند پاسخ دندان شکنی را به نیروهای بعثی دهند.
امیر سرتیپ حسین یاسینی بخش دیگر سخنانش را به توانمندی نیروی زمینی در روزهای دفاع مقدس اختصاص داد و گفت: نیروی زمینی ارتش در دومین روز تهاجم سراسری علیه ایران با 140 فروند هواپیما همگام با سایر پایگاه های نیروهای هوایی ارتش توانست بسیاری از پالایشگاه ها، فرودگاه ها و تاسیسات نظامی دشمن را مورد هجوم خود قرار دهد.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر