سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

با متخلفان برخوردقانونی خواهد شد

سرپرست معاونت امور فضای مجازی دادستان کل کشور گفت: مردم برای کاهش آسیب ها بهتر است از سایت ها و نرم افزارهای ایرانی دارای نماد اعتماد الکترونیکی یا دارای مجوز اتحادیه کسب و کارهای فضای و مجازی استفاده کنند.

1398/02/18
|
11:44

جاوید نیا سرپرست معاونت امور فضای مجازی دادستان کل کشور در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به دستور دادستانی برای انتشار آگهی های تبلیغاتی خودرو با قیمت کارشناسی شده اشاره کرد و گفت: از آنجا که فضای مجازی برای سودجویان امکان گسترده ای را فراهم کرده تا از طریق شبکه های اجتماعی دست به اقدامات منفعت طلبانه بزنند دستگاه متولی برای مقابله با این پدیده اقداماتی را در دستور کار خود قرار داده است.
وی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون اقدامات در حال انجام است، گفت: دادستانی کل کشور با همکاری مرکز ملی فضای مجازی، پلیس فتا، پلیس امنیت و اتحادیه سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده در تلاش است برای رفاه حال مردم، قیمت مناسبی را در این خصوص تعیین کند.
وی در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد، گفت: مردم برای کاهش آسیب ها بهتر است از سایت ها و نرم افزارهای ایرانی دارای نماد اعتماد الکترونیکی یا دارای مجوز اتحادیه کسب و کارهای فضای و مجازی استفاده کنند.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر