سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

استفاده از نرم افزار بهترین شیوه پرداخت عوارض

معاون توسعه و ساخت آزاد راه های کشور گفت: 15 هزار دستگاه خودپرداز در بانک های انصار، شهر، ملت و سامان آماده دریافت عواض مربوط به آزادراه های کشور است.

1398/02/11
|
09:15

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سید حسین میر شفیع معاون توسعه و ساخت آزاد راه های کشور در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر درباره طرح الکترونیکی کردن پرداخت عوارض آزادراه ها گفت: طرح الکترونیکی کردن پرداخت عوارض آزادراه ها که به شکل آزمایشی از نوروز 98 در مسیر آزاد راه هایی چون تهران- قم، تهران- ساوه، قزوین- زنجان، کرج- قزوین آغاز شده ، کار را برای هموطنان آسان تر کرده است.
وی در ادامه با اشاره به برخی کاستی ها، درباره روش های نوین پرداخت نیز گفت: معاونت توسعه و ساخت آزاد راه های کشور برای آسان نمودن کار برای هموطنان علاوه بر روش های پیشین گذشته، 15 هزار دستگاه خودپرداز را در بانک های انصار، شهر، ملت و سامان تعبیه کرده است که مردم می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز نسبت به پرداخت هزینه خود اقدام کنند.
معاون توسعه و ساخت آزاد راه های کشور در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: هموطنانی که گوشی های قدیمی دارند نیز می توانند از طریق سامانه *720*8# قبض عوارض خود را پرداخت کنند.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه می شنوید.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر