سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

توان مقابله با دشمن را داریم

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا و صهیونیست قادر به ضربه زدن به منافع جمهوری اسلامی نیست. سپاه و کلیه نیروهای مسلح تحت فرماندهی مقام معظم رهبری آمادگی مقابله با انواع تهدیدها را دارند.

1398/02/02
|
13:16

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت و گو با برنامه "سلام صبح بخیر" رادیو ایران به ارزیابی وضعیت فعلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: اتصال به فرهنگ دینی و قرآنی، پایبندی به اصل ولایت فقیه و جایگاهش در میان توده مردم سه شاخص مهم ارزیابی وضعیت فعلی سپاه پاسداران اسلامی است. هر گاه نمودار این سه شاخص در حال افزایش باشد وضعیت این نهاد نظامی مثبت ارزیابی می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه اولین نیاز جامعه داشتن امنیت است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی چهل ساله گذشته آموخته چگونه از امنیت و بنیه نظامی کشور دفاع کند، افزود: اتصال سپاه پاسداران به توده مردم به واسطه بسیج ، یک فرصت استثنایی برای این نهاد نظامی است. سپاه از این طریق می تواند به بخش عمده اهداف خود (حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی) دست یابد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگر به توانمندی های سپاه نیز اشاره کرد و یادآورشد: توانمندی امروز سپاه در برقراری امنیت به قدری زیاد است که این نهاد نظامی می تواند با توان بالا از منافع ملی، مردم و جغرافیایی این مرز و بوم دفاع کامل نماید.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر