سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

ارتش فدای ملت ، تنها یک شعار نیست

جناب سرهنگ محمد حقیقی عضو لشگر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت : حرکت من به عنوان نمادی برای ارتشیان قید شد و این افتخاری برای من است.

1398/01/31
|
10:24

جناب سرهنگ محمد حقیقی عضو لشگر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود در روز 28 اسفند 97 در گردنه خوش ییلاق استان سمنان در برف و بوران برای کمک‌رسانی به مردم، جلوی کامیون زانو زد تا پیرمردها و پیرزن‌ها روی کمرش پا بگذارند و سوار کامیون شوند؛ انتشار تصاویر و ویدئوهای بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت. هفته گذشته هم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان ارتش در آستانه 29 فروردین از این اقدام قدردانی کردند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ جناب سرهنگ محمد حقیقی عضو لشگر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره این اقدام خود گفت : تعبیر حضرت آقا، صرفا خطاب به بنده نبود بلکه معطوف به کل ارتش است چرا که از جان مایه گذاشتن برای امدادرسانی به سیل زدگان نماد خدمت است.
وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب تصریح کرد : ارتش فدای ملت، همچنان در کشور جاری است و حرکت من مثل قطره ای در میان سیل اقدامات ارتش در مناطق سیل زده است.
جناب سرهنگ محمد حقیقی همچنین گفت : حرکت من به عنوان نمادی برای ارتشیان قید شد و این افتخاری برای من است.
جناب سرهنگ محمد حقیقی عضو لشگر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود درباره چگونگی این تصویر خاطره ساز یادآور شد : در بارندگی های 27 اسفند 97 بود که بوران شدیدی محور آزادشهر به شاهرود درگیر کرد و جاده ها بسته شده بود و در قالب مدیریت بحران ارتش و سایر نیروهای مسلح وارد میدان شدیم و توانستیم تا ساعت 10 شب 28 ام هموطنان را اسکان دهیم. برای راهی کردن مردم خودروهایی که داشتیم ارتفاع بلندی داشت و چون پله نداشتیم برای عبور خانم ها ، خداوند عنایتی فرمودند وتوجه خاصی به بنده داشتند تا پلی باشم برای هموطنان عزیز که در محل درگیر بوران بودند.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر