سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی روی خط رادیو ایران

برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/10/06
|
18:32
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فرمان تشكیل نهضت سوادآموزی در روز هفتم دی ماه سال 1358 از سوی امام خمینی (ره) صادر شد و به این ترتیب یك جریان مردمی برای از بین بردن بیسوادی به راه افتاد، مردمان بسیاری به خیل باسوادان پیوستند تا جایی كه امروز نرخ باسوادی به 97.1 درصد رسیده و شاید بتوان گفت فاصله زیادی با ریشه‌كنی بی‌سوادی نداریم.

حسین معصومی تهیه كننده برنامه «سلام صبح بخیر» گفت: پنجشنبه 7 دی، همزمان با تشكیل نهضت سواد آموزی با علیرضا عبدی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی كشور، گفت و گو خواهیم كرد.

به گفته عبدی؛ «امروز مفهوم سواد با گذشته تغییر كرده و بنابر اقتضائات جدید ما را به بهره‌مندی از انواع سواد اعم از سواد رسانه، سواد روابط اجتماعی و غیره نیازمندكرده‌ است كه ما باید مفاهیم آن را با رویكردهای جدید ادامه دهیم»

معصومی در پایان گفت: دو شماره 22040086 و 22050009 و شماره پیامك 30000900 راه های ارتباطی با مخاطبان رادیو ایران است كه در زمان پخش برنامه می توانند با یك توصیه به افراد كم سواد در برنامه مشاركت داشته باشند.

«سلام صبح بخیر» این هفته به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر