سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

«سلام صبح به خیر» میزبان استاندار همدان شد

علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران از تكمیل پروژه های نیمه تمام استان خبر داد.

1402/09/20
|
15:39
|

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، در راستا با طرح «هفته ای ایرانی» و سفر به استان های مختلف، و این هفته سفر به استان همدان، برنامه «سلام صبح به خیر» میزبان استاندار همدان شد.

علیرضا قاسمی فرزاد، در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به تكمیل پروژه های نیمه تمام این استان در دولت مردمی سیزدهم اشاره كرد و افزود: یكی از اقدامات سازنده این دولت كاسته شدن اعتبارات جاری و افزایش اعتبارات عمرانی است.

وی از دستاوردهای استان، به بازگشت 172 واحد صنعتی، معدنی خدماتی به چرخه ی تولید خبر دادكه اكنون با جذب نیرو در حال تولید است.

استاندار همدان، در این گفت و گوی رادیویی به جذب بیش از 110 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی اشاره كرد و افزود: چشم انداز ما برای سال جاری 5 پروژه ی بزرگ در سطح استان است.

وی از دیگر دستاوردهای استان از تحقق اشتغال در سال گذشته كه بیش از پیش بینی بود یاد كرد و به رونمایی از الگوی ملی كشت در استان را برای اولین بار اشاره كرد و توضیح داد: محور اصلی الگوی كشت كاهش مصرف آب در قبال افزایش تولید است تا در طولانی ‌مدت تولید متناسب با رشد جمعیت مواد غذایی تامین شود و از اهداف اجرای الگوی كشت، افزایش تولیدات محصولات كشاورزی بوم‌سازگار، كاهش مصرف آب، تامین استان غذایی و ایجاد اشتغال پایدار را برشمرد.

استاندار همدان در این گفت و گوی رادیویی از توجه ویژه به دانشگاه ها و ارتباط تنگاتنگ بین دانشگاه و بنیاد نخبگانو پارك علم و فناوری استان كه منجر به تولید محصول می شود، افزایش صادرات استان و توجه به مبحث نهضت ملی و نگاه ویژه به آثار باستانی و تاریخی ترویج و بازسازی و جذب گردشگر در این استان اشاره كرد.

شایان ذكر است این گفت و گوی رادیویی توسط نسا جابربن انصاری صورت گرفته است كه در برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی پخش شده است.

علاقه مندان می توانند «سلام صبح بخیر» از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران بشنوند.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر