سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

آغاز ثبت نام در وام 20 میلیون تومانی سازمان تامین اجتماعی

مدیر كل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: افرادی كه شرایط احراز دریافت وام 20 میلیون تومانی را دارند در یك بازده زمانی دو ساله می توانند بدون سود و با كارمزد 4 درصد، بازپرداخت آن را انجام دهند.

1402/03/27
|
15:21
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، محسن طغیانی مدیر كل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره جزئیات ثبت نام وام 20 میلیون تومانی سازمان تامین اجتماعی گفت: ثبت مرحله اول پرداخت تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیران از امروز 27 خرداد آغاز شده و تا 31 خرداد ادامه دارد.

وی در ادامه با بیان اینكه بانك رفاه در ابتدای تیرماه این تسهیلات را به مستمری بگیرانی كه ثبت نام آنها نهایی شده، پرداخت خواهد كرد؛ گفت: افرادی كه شرایط احراز دریافت وام 20 میلیون تومانی را دارند در یك بازده زمانی دو ساله می توانند بدون سود و با كارمزد 4 درصد، بازپرداخت آن را انجام دهند.

طغیانی در بخش دیگر در پاسخ این پرسش كه آیا دریافت وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان را از دریافت های وام های دیگر محروم می سازد؟ گفت: این وام افراد را از دریافت های وام دیگر محروم نمی سازد، برای دریافت این وام، بازنشستگان نباید بدهی به دیگر بانك ها داشته باشند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 5:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر