سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

كار امداد رسانی به منطقه زلزله زده خوی آغاز شده است

مدیر كل اداره مدیریت بحران استان آذربایجانغربی گفت: تا بدین لحظه برخی از واحدهای مسكونی در 70 روستای شهرستان خوی بین 20 تا 80 درصد دچار خسارات شده اند.

1401/11/09
|
12:08
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «امیر عباس جعفری» مدیر كل اداره مدیریت بحران استان آذربایجانغربی در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره گفت: شب گذشته در ساعت 9:44 ، زمین لرزه ای به بزرگی 5.9 ریشتر در شهرستان خوی به وقوع پیوست، 2 نفر جان خود را از دست دادند.

وی در ادامه با بیان اینكه از 664 مجروح این زمین لرزه، 30 نفر در بیمارستان بستری و 34 نفر به مراكز درمانی شهر سلماس منتقل شده اند، گفت: از همان دقایق اولیه زلزله، گروه امداد جمعیت هلال احمر، بخش اورژانس و تیم خدمات رسان به مناطق اعزام شدند، تا بدین لحظه برخی از واحدهای مسكونی در 70 روستا بین 20 تا 80 درصد دچار خسارات شده اند.

مدیر كل اداره مدیریت بحران استان آذربایجانغربی خاطر نشان كرد: برای اسكان موقت مردم شهرستان خوی، در سالن های ورزشی این شهرستان كمپ هایی ایجاد شده است؛ به مردم توصیه می شود با توجه به سرما و برودت و احتمال وقوع پس لرزه ها از این كمپ ها استفاده كنند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر