سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

سازمان بهزیستی؛ آماده دریافت كمك های مردمی است

محمدرضا حیدرهایی گفت: سازمان بهزیستی تاكنون 60 مركز حمایتی و آموزشی كودك و خانواده را با هداف توانمندسازی كودكان خیابانی راه اندازی كرده است.

1401/10/26
|
16:37
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، محمدرضا حیدرهایی سرپرست امور آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی در برنامه «سلام صبح بخیر» در پاسخ به این پرسش كه سازمان بهزیستی چه اقداماتی را برای كودكان انجام داده است؛ گفت: سازمان بهزیستی كه متولی رسیدگی به امور كودكان خیابانی است بزرگترین سازمان حمایتی كشور محسوب می شود، تاكنون 60 مركز حمایتی و آموزشی كودك و خانواده را با هداف توانمندسازی كودكان خیابانی راه اندازی كرده است.

وی ادامه صحبت هایش را به كمك های مردمی اختصاص داد و گفت: كمك های مردمی خیابانی به كودك نمی رسد و هر كمكی كه به كودكان می شود، جز ضربه زدن به او نتیجه ای دیگر حاصل ندارد، از این رو بهتر است مردم كمك های خود به كودكان كار را از طریق نهادهای حمایتی كه به آن اطمینان دارند انجام دهند.

حیدرهایی خاطر نشان گفت: واحد مشاركت مردمی سازمان بهزیستی كشور آماده دریافت كمك های نقدی و غیر نقدی هموطنان به كودكان كار است، روش كمك در تارنمای سازمان موجود است مردم با مراجعه به این تارنما می توانند اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت كنند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه كنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر