سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

ثبت نام خودرو در سامانه سجام، فرایند طولانی ندارد

رییس اداره ناظران و امور تالارهای بورس كالای ایران گفت: كسانی كه برای دریافت سهام عدالت به سامانه سجام مراجعه كرده اند برای خرید خودرو دیگر نیاز به ثبت نام دوباره ندارند.

1401/10/12
|
16:54
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، حمیدرضا رحمتی رییس اداره ناظران و امور تالارهای بورس كالای ایران در برنامه «سلام صبح بخیر» از نحوه ثبت نام در بورس كالا برای خرید خودرو صحبت كرد و گفت: متقاضیان خرید خودرو می توانند با انجام مراحل ثبت نام در سامانه سجام (تارنمای احراز هویت الكترونیكی) اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

وی با بیان اینكه كسانی كه برای دریافت سهام عدالت به این سامانه مراجعه كرده اند برای خرید خودرو دیگر نیاز به ثبت نام دوباره ندارند، گفت: كسانی كه تاكنون در این سامانه ثبت نام نكرده اند پس از مراجعه به تارنمای سجام و دریافت كد پیگیری، كلمه بورس كالا را در این سایت جستجو كنند.

رحمتی در ادامه اضافه كرد: در صفحه ای كه پس از جستجو برای متقاضیان باز می شود افراد با انتخاب كد كارگزاری و وارد كردن كد ملی و شماره گوشی همراه، یك شماره كد را دریافت خواهند كرد.

رییس اداره ناظران و امور تالارهای بورس كالای ایران خاطر نشان كرد: در انتهای این فرایند، علاوه بر ارسال نام كاربری و رمز عبور از سمت كارگزار، نمونه فرم وكالتی نیز برای مشتری در آن صفحه نمایش داده می شود.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر