سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

در زمان شیوع كرونا، ورزشكاران مدال های خود را به مزایده گذاشتند

رییس سازمان بسیج ورزشكاران كشور گفت: در زمان شیوع ویروس كرونا ورزشكاران بسیجی مدال های خود را پس از مزایده به فروش رساندند و عواید آن را در اختیار كمك های مومنانه قرار دادند.

1401/09/02
|
15:38
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «مهدی میرجلیلی» رییس سازمان بسیج ورزشكاران كشور در برنامه «سلام صبح بخیر» در پاسخ به این پرسش كه سازمان بسیج ورزشكاران كشور طی یكسال گذشته چه اقداماتی را انجام داده است؟ گفت: بسیج ورزشكاران كشور در رخدادها و اتفاقات مختلف نظیر سیل، زلزله، شیوع ویروس كرونا همواره كنار مردم بوده اند و كمك زیادی را به آنان رسانیده اند.

وی در ادامه با بیان اینكه بخشی از ورزشكاران برای كمك به مردم مدال های خود را به مزایده گذاشتند، گفت: در زمان شیوع ویروس كرونا ورزشكاران بسیجی مدال های خود را پس از مزایده به فروش رساندند و عواید آن را در اختیار كمك های مومنانه قرار دادند.

رییس سازمان بسیج ورزشكاران كشور در بخش دیگر خاطر نشان كرد: سازمان بسیج ورزشكاران كشور بیشتر به دنبال تعمیق معنویت و ترویج اخلاق، فرهنگ و روحیه پهلوانی است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر