سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

آغاز اجرای طرح دارورسان با اولویت بیماران ام اس

از دو هفته پیش دولت با همكاری مجلس صندوق بیماران سخت درمان و مزمن را راه اندازی كرده و بواسطه این صندوق 6 میلیون نفر به شكل رایگان تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.

1401/08/16
|
14:10
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «محمد مهدی ناصحی» مدیر عامل سازمان بیمه سلامت كشور در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره جزئیات طرح دارورسان گفت: سازمان بیمه سلامت برای رفاه حال بیمه شدگان خاص به شكل آزمایشی در استان تهران با مشاركت دانشگاه علوم پزشكی تهران و داروخانه 13 آبان این طرح را اجرایی كرده است.

وی در ادامه با بیان اینكه طرح دارورسان در شهر تهران با گروه هدف بیماران ام اس آغاز شده و به تدریج مشمول سایر بیماری‌های خاص می شود؛ گفت: ارتباط با بیماران از سوی سازمان بیمه سلامت برقرار خواهد شد، بدین صورت كه ابتدا با بیمار تماس گرفته می شود و در صورت تمایل او به ارسال دارو، دارو به درب منزل ارسال خواهد شد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت كشور بخش دیگر صحبت هایش را به بیمه بیماران اختصاص داد و گفت: از دو هفته پیش دولت با همكاری مجلس صندوق بیماران سخت درمان و مزمن را راه اندازی كرده و بواسطه این صندوق 6 میلیون نفر به شكل رایگان تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای «حامد نجم الهدی» و «آرش احمدی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر