سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

شركت ملی پست تلاش می كند خدمات را با بهترین ارائه دهد

مدیر كل دفتر كیفیت و حمایت از مشتریان شركت پست گفت: شركت ملی پست ایران، طرح هوشمندسازی توزیع را در دستور كار خود قرار داده است خبرهای خوش این طرح، به زودی به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

1401/05/25
|
13:12
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، محمد اخلاقی مدیر كل دفتر كیفیت و حمایت از مشتریان شركت پست ایران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره خدمات این شركت گفت: مجموعه شركت ملی پست و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، همواره تلاش می كند خدمات خود را با بهترین كیفیت به دست مردم برساند.

وی در ادامه به موضوع هوشمندسازی خدمات اشاره كرد و گفت: شركت ملی پست ایران، طرح هوشمندسازی توزیع را در دستور كار خود قرار داده است خبرهای خوش این طرح، به زودی به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

مدیر كل دفتر كیفیت و حمایت از مشتریان شركت پست، در بخش دیگر صحبت هایش از راه اندازی و پرداخت PSP در شركت ملی خبر داد و گفت: این اقدام باعث می شود نیروها و كاركنان شركت ملی پست در نشانی كه مشتری ابراز می كند، حضور داشته باشند و طبق آن نشانی، محصول را تحویل مردم دهند.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی و اجرای حامد نجم الهدی و سعید توكلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر