سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

برای رفتن به كربلا، نیازی به گرفتن ویزا نیست

مدیر اجرایی ستاد مركزی اربعین گفت: سازمان حج و زیارت از یك ماه گذشته مراحل پیش ثبت نام زوار اربعین را انجام داده است، در این فاصله زمانی حدود یك و نیم میلیون نفر در سامانه سماح ثبت نام كرده اند.

1401/05/24
|
12:26
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «امیدكوثری فر» مدیر اجرایی ستاد مركزی اربعین در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره جزئیات راهپیمایی بزرگ اربعین در سال جاری گفت: به دلیل روابط خوب دیپلماتیك میان ایران و عراق، امسال زائران برای رفتن به كربلا و عراق مشكل ویزا نخواهند داشت.

وی در ادامه ثبت نام در تارنمای سما را لازمه حضور زائران در مراسم اربعین دانست و گفت: هموطنانی كه امسال قصد سفر به عراق و شركت در مراسم اربعین را دارند با مراجعه به تارنمای سماح (متعلق به سازمان حج و زیارت)، می توانند فرایندهای ثبت نام خود را انجام دهند.

مدیر اجرایی ستاد مركزی اربعین خاطر نشان كرد: سازمان حج و زیارت از یك ماه گذشته مراحل پیش ثبت نام زوار اربعین را انجام داده است در این فاصله زمانی حدود یك و نیم میلیون نفر در سامانه سماح ثبت نام كرده اند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته 6:15 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر