سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

در تولید محصولات كشاورزی، امنیت غذایی را جدی بگیریم

رییس كمیسیون كشاورزی مجلس گفت: بخش كشاورزی ایران در بخش دانش بنیان فقط 4 درصد رشد داشته است كشور در این حوزه نیاز به تلاشی جدی دارد.

1401/05/19
|
14:56
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، محمد جواد عسگری رییس كمیسیون كشاورزی مجلس در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره عملكرد كمیسیون كشاورزی در سال تولید، اشتغال، دانش بنیان گفت: شعار 1401(تولید، اشتغال، دانش بنیان) در بخش كشاورزی بسیار تاثیرگذار است.

وی در ادامه امنیت غذایی را یكی از مباحث جدی و مهم كشور دانست و افزود: در بحث امنیت غذایی لازم است تولید را با توجه به نیازمندی های كشور به حد مطلوب خود برسانیم.

رییس كمیسیون كشاورزی مجلس بخش دیگر صحبت هایش را به حوزه دانش بنیان اختصاص داد و گفت: بخش كشاورزی ایران در حوزه دانش بنیان فقط 4 درصد رشد داشته است كشور در این حوزه نیاز به تلاشی جدی دارد.

رییس كمیسیون كشاورزی در بخش دیگر صحبت هایش درباره وضعیت اشتغال آفرین در حوزه كشاورزی گفت: وضعیت در این بخش قابل قبول است و در حال حاضر 45 از شاغلین جامعه را بخش كشاورزی تشكیل می دهد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر