سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

میزان عملكرد ، سهمیه اختصاصی به ناوگان حمل و نقل را تعیین می كند

مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: به غیر از سوخت 300 تومانی كه در اختیار ناوگان حمل و نقل قرار می گیرد برای دریافت سوخت اضطراری نیز جایگاه هایی در سطح مناطق قرار داده شده است.

1401/03/22
|
13:53
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، علی‌اكبر نژادعلی مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره شایعات مربوط به حذف كارت سوخت جایگاه‌های سوخت گفت: سهمیه گازوئیلی اختصاصی به ناوگان مسافری و باری طی دو نوبت در ماه انجام می شود.

وی در ادامه با بیان اینكه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها عملكرد ناوگان مسافری و باری را در قالب یك دوره پانزده روزه بررسی و در اختیار شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قرار می دهند، گفت: پیمایش و میزان عملكرد، سوخت اختصاصی را برای ناوگان مسافری و باری تعیین می كند.

مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران خاطر نشان كرد: به غیر از سوخت 300 تومانی كه در اختیار ناوگان قرار می گیرد برای دریافت سوخت اضطراری نیز جایگاه هایی در سطح مناطق قرار داده شده است.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی و اجرای سعید توكلی و حامد نجم الهدی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر