سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

ثبت نام برای دریافت یارانه تا چهارم خرداد تمدید شد

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: برای ثبت نام دریافت یارانه، شماره تلفن همراه باید به نام فرد متقاضی باشد، همچنین برای ثبت نهایی اطلاعات در سامانه؛ وارد كردن كد ملی، تاریخ تولد و شماره شبا بانكی، نیازی لازم و ضروری است.

1401/03/02
|
13:51
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، طیبه حسینی سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران در پاسخ به این پرسش كه دولت برای جاماندگان دریاقت یارانه چه تمهیداتی اندیشیده است؟ گفت: تمامی افرادی كه تاكنون موفق به دریافت یارانه نشده اند می توانند با مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی https://sso.my.gov.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینكه این ثبت نام تا ساعت 24 روز چهارشنبه چهارم خرداد تمدید شده است، گفت: در بحث دریافت یارانه مردم با وارد كد دستوری (#كد ملی*43857*4*) در تلفن همراه خود می توانند از وضعیت خود اطلاع كامل یابند در پیام ارسالی اگر افراد جزو یارانه بگیران نبودند می توانند به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه كنند و برای دریافت یارانه اقدامات لازم را انجام دهند.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها در بخش دیگر با اشاره اینكه برای ثبت نام دریافت یارانه، شماره تلفن همراه باید به نام فرد متقاضی باشد، خاطر نشان كرد: برای ثبت نهایی اطلاعات؛ وارد كردن كد ملی، تاریخ تولد و شماره شبا بانكی نیازی لازم و ضروری است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای «حامد نجم الهدی» و «سعید توكلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر