سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

خدمات ریلی در سال گذشته افزایش قیمتی نداشته است

سید جواد احمدی گفت: استانداردهای ارائه خدمات حمل و نقل در همه بخش ها تعریف شده است و تمامی دستگاه های ذی ربط بر كیفیت خدمات نظارت كافی دارند.

1401/02/06
|
13:28
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سید جواد احمدی معاون نظارت و بازرسی بر خدمات سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولید كنندگان در برنامه «سلام صبح بخیر» از افزایش نرخ جابه‌جایی مسافر و حمل كالا در ناوگان ریلی و جاده‌ای خبر داد و گفت: به دلیل تغییراتی كه در مولفه های تشكیل قیمت تمام شده خدمات حمل و نقل پیش آمده، تشكل های صنفی بخش حمل و نقل و وزارت راه و شهرسازی طی هفته های اخیر، درخواست هایی را برای افزایش قیمت داشته اند.

معاون نظارت و بازرسی بر خدمات سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولید كنندگان افزود: امسال تعرفه حمل و نقل ریلی 25 درصد، بخش حمل و نقل بار جاده ای 35 درصد، مسافر جاده ای 30 درصد و خدمات بندری 45 درصد افزایش یافته است.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش كه آیا افزایش قیمت تاثیری در بهبود كیفی خدمات نیز دارد یا خیر؟ گفت: استانداردهای ارائه خدمات در همه بخش ها تعریف شده است و تمامی دستگاه های مرتبط نظیر شركت راه آهن، سازمان بنادر و دریانوری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كه خود استانداردها را تعریف می كنند بر كیفیت خدمات نیز نظارت كافی دارند.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر