راهی به آبادی شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت 22:05 به مدت 20 دقیقه

رادیو ایران

راهي به آبادي

داستان تولید خودكارهای آنتی باكتریال در رادیو ایران

برنامه «راهی به آبادی» با كاركنان تولیدی خودكار با بدنه آنتی باكتریال گفت و گو می كند.

1401/06/05
|
12:07
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «راهی به آبادی» در سفر رادیویی خود به بیشتر نقاط كشور با مردان و زنان تولید كننده گفت و گو می كند.
راضیه حسینعلی تهیه كننده برنامه «راهی به آبادی» بیان كرد: در ادامه سفرهایمان، شنبه پنج شهریور به شهرستان دماوند سفر خواهیم كرد و با كاركنان تولیدی نوشت افزار ایرانی گفت و گو می كنیم.
وی ادامه داد: به كارگیری فناوری‌نانو در تولید نوشت افزارها برای استفاده در محیط‌های اداری، مصارف دانش آموزی و كودكان و همچنین برای استفاده در مراكز درمانی و بیمارستان‌ها اهمیت بسزایی دارد و می‌تواند به عنوان كالایی سلامت محور در ارتقای سطح بهداشت فردی و عمومی ایفای نقش كند.
حسینعلی اظهارداشت: از همین رو عباس سنجری گزارشگر برنامه با كاركنان تولید خودكار نانو كه در منطقه و روستاهای اطراف كه كارآفرینی برای جوانان را مهیا كرده اند، گفت و گو می كند.
همچنین سنجری با تعدادی از خیرین منطقه كه این نوشت افزارها را به دانش آموران بی بضاعتی روستایی اهدا می كنند، گفت و گو كرده است.
گفتنی است برنامه «راهی به آبادی» شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 22:00 با گزارشگری عباس سنجری و تهیه كنندگی راضیه حسینعلی از رادیو ایران پخش می‌شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
راهی به آبادی