تالار آینه یكشنبه/سه شنبه از ساعت 22:05 به مدت 15

رادیو ایران

تالار آينه

معرفی روش های علمی برای افزایش اعتماد به نفس در كودكان

برنامه «تالار آیینه» شنبه تا سه شنبه ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

1403/01/26
|
13:30
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سعید مبشری تهیه كننده برنامه «تالار آیینه» بیان كرد: یكشنبه بیست و ششم فروردین كتاب « معرفی روش های علمی برای افزایش اعتماد به نفس در كودكان» اثر « سیلوانا كلارك» در برنامه معرفی می شود.

وی ادامه داد: «سیلوانا كلارك» از تخصص خود به عنوان یك سخنران حرفه ای برای تهیه مجموعه ای از كتاب های خودیاری استفاده كرده است كه اطلاعات عملی در مورد استفاده از خلاقیت برای بهبود روابط، چه در خانه و چه در محل كار ارائه می دهد.

«كلارك» به مدت ده سال برنامه فعالیت های خانوادگی را اجرا كرد و به مدت پنج سال در پیش دبستانی تدریس كرد و سپس به صحبت كردن و نوشتن حرفه ای پرداخت.

این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: در كتاب« روش های علمی برای افزایش اعتماد به نفس در كودكان» با صد و پنجاه روش آزمایش شده به وسیله پدران و مادران برای بالا بردن حس اعتماد به نفس در كودكان آشنا می شوید. و از شیوه هایی آگاه می شوید كه برای سهیم شدن در لحظه های پر از شادی، آموختن مهارت های فردی و گرامی داشتن موقعیت های استثنایی، تشویق خلاقیت و تأیید دستاوردها بی اندازه سودمندند.
مبشری به نمونه هایی تهیه آلبومی برای برجسته ساختن دستاوردهای افراد خانواده، احترام گذاشتن به عقاید فرزندان، اجازه دادن به بچه ها كه خودشان برای جشن تولدشان برنامه ریزی كنند و قدردانی كردن از دستاوردهای كودكان دراین كتاب اشاره كرد.

علاقه مندان می توانند برنامه «تالار آیینه» را، از شنبه تا سه شنبه ساعت با اجرای شهاب شهرزاد 22:30 از رادیو ایران بشنوند.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
تالار آینه