تالار آینه یكشنبه/سه شنبه از ساعت 22:05 به مدت 15

رادیو ایران

تالار آينه

معرفی اثری از «گراهام گرین» در «تالار آیینه»

برنامه «تالار آیینه» شنبه تا سه شنبه ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

1402/10/10
|
10:38
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سعید مبشری تهیه كننده برنامه «تالار آیینه» بیان كرد: یكشنبه 10 دی، كتاب «اسلحه ای برای فروش» اثری از «گراهام گرین» در برنامه معرفی می شود.

وی ادامه داد: «گراهام گرین» نویسنده‌ی پركار داستان‌های كوتاه و رمان‌های انگلیسی است. آثار او بیشتر به مسائل سیاسی قرن بیستم اختصاص دارند و زندگی مبهم انسان عصر مدرن را در دنیای ناآرام و ملتهب بازتاب می‌دهند. كتاب «اسلحه‌ای برای فروش» یك تریلر جنایی است كه به همان اندازه كه تعلیق و هیجان را به مخاطب منتقل می‌كند، مسائل جدی زندگی واقعی را نیز به تصویر می‌كشد.این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: كتاب «اسلحه‌ای برای فروش» رمانی درباره‌ی جنایت‌كاری به نام «ریون» است كه زندگی‌اش را وقف كارهای خلاف كرده است او برای قتل وزیر جنگ اجیر شده؛ قتلی كه اروپا را به ورطه‌ی جنگی اجتناب‌ناپذیر می‌كشاند. ریون پس از دریافت دستمزدش، فرار می‌كند، اما بعداً متوجه می‌شود كه اسكناس‌هایی كه به او پرداخت شده است، دزدی هستند. او به اتهام سرقت، تحت تعقیب پلیس قرار می‌گیرد. «ریون» درحالی‌كه از دست پلیس فرار می‌كند، به تعقیب شخصی مشغول می‌شود كه پول‌های دزدیده‌شده را به او داده است و در پایانِ این تعقیب‌وگریزها، «ریون» حقیقت پشت پرده‌ی مأموریتش را كشف می‌كند.

مبشری در پایان افزود: علاقه مندان می توانند برنامه «تالار آیینه» را، از شنبه تا سه شنبه ساعت 22:30 از رادیو ایران بشنوند.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
تالار آینه