خانواده ای به نام ایران 12 تا 22 بهمن از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانواده اي به نام ايران

مرور خاطرات مردم از روزهای انقلاب از امواج رادیو ایران

در ایام الله دهه مبارك فجر در ویژه برنامه «خانواده ای به نام ایران» شنونده خاطرات مردم از روزهای پیروزی انقلاب اسلامی باشید.

1401/11/11
|
17:56
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، یكی از ویژه برنامه های رادیو ایران كه در ایام الله دهه مبارك فجر از این شبكه پخش می شود، ویژه برنامه «خانواده ای به نام ایران» است، كه از چهارشنبه 12 بهمن ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود.
زینب برومند تهیه كننده این برنامه بیان كرد: همزمان با آغاز دهه مبارك فجر وچهل و چهارمین جشن پیروزی انقلاب ویژه برنامه «خانواده ای به نام ایران» با رویكرد همبستگی شهرهای مختلف در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و خاطرات مردم ایران عزیز از روزهای انقلاب اسلامی پخش می شود.
وی افزود: در این برنامه علاوه بر بهره مندی از حضور كارشناسان و جمع آوری كنندگان اسناد و اتفاقات انقلاب اسلامی، قاسم تبریزی، مورخ و پژوهشگر تاریخ معاصر در مورد اولین ها و شاخص ترین ها مثل اولین شهدا، اولین مبارزین انقلاب و تاثیرگذارترین ها در شهرهای مختلف روایاتی را نقل می كند.
برومند در خصوص بخش های مختلف برنامه به « تصویر انقلاب» كه تفسیر یكی از صحنه های مبارزات در زمان انقلاب است،«گفتمان جمهوریت» كه گزارشگران مراكز این بخش را تهیه می كنند و در خصوص دستاوردهای ایران مقتدر با مردم نقاط مختلف كشور گفت و گو می كنند و«گفتمان نخبگان» كه نوید دانشور با نخبگان علمی گفت و گو می كند؛ اشاره كرد.
گفتنی است «خانواده ای به نام ایران» به تهیه كنندگی زینب برومند و با اجرای فاطمه میناخانی از چهارشنبه 12 بهمن ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خانواده ای به نام ایران