صبح انقلاب 13 تا 22 بهمن از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

صبح انقلاب

امشب ساعت 9 شب گلبانگ تکبیر و نورافشانی در کشور

رامندی سخنگوی ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در برنامه صبح انقلاب رادیو ایران گفت : بیش از 360 رسانه خارجی این مراسم را پوشش خواهند داد

1397/11/21
|
11:34

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ رامندی سخنگوی ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درباره برنامه های در نظر گرفته شده در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برنامه صبح انقلاب رادیو ایران گفت : بیش از 40 هزار برنامه در کشور داشتیم و داریم.
وی در ادامه افزود : فردا به صورت همزمان و یکپارچه در بیش از هزار شهر و شهرستان سراسر کشور و برای اولین بار در بیش از ده هزار روستای سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن راس ساعت 9 برگزار خواهد شد.
رامندی درباره برگزاری مراسم در تهران هم گفت : مراسم در تهران از ساعت 10 صبح در میدان آزادی با سخنرانی رئیس جمهور آغاز می شود.
سخنگوی ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ادامه تصریح کرد : بیش از 20 هزار غرفه فرهنگی، ورزشی، خدماتی ... در سراسر کشور دایر هستند و در تهران بیش از 1600 غرفه در نظر گرفته شده است.
رامندی در خصوص حضور خبرنگاران در این مراسم یادآور شد : بیش از 6500 خبرنگار در سراسر کشور حضور خواهند داشت و بیش از 360 رسانه خارجی این مراسم را پوشش خواهند داد و در تهران حدود سه هزار خبرنگار به پوشش تصویری مراسم می پردازند.
رامندی در این گفت و گوی رادیویی خاطرنشان کرد : امشب راس ساعت 9 شب و ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی گلبانگ تکبیر و نورافشانی را خواهیم داشت.
وی تاکید کرد : تمامی دستگاه ها در کشور اعلام آمادگی خودشان را جهت خدمت رسانی و کمک به برگزاری مراسم اعلام کرده اند.
برنامه صبح انقلاب از 13 بهمن تا 22 بهمن از رادیو ایران با تهیه کنندگی شهاب نادری و آرمان ستوده و با اجرای سعید توکلی و نوید نوروزی از ساعت 6:35 تا 8 پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح انقلاب