صفحه من هر روز از ساعت فواصل پخش به مدت 10 دقیقه

رادیو ایران

صفحه من

در صورت فعال شدن سامانه بارشی جدید، تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است

عزیزعلی امرایی معاون امداد و نجات هلال احمر لرستان در بخش صفحه من رادیو ایران گفت : مردم می توانند کمک های نقدی خود را برای سیل زدگان از طریق شماره حساب 99999 واریز کنند

1398/01/17
|
16:58

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ عزیزعلی امرایی معاون امداد و نجات هلال احمر لرستان در بخش صفحه من رادیو ایران درباره وضعیت امدادرسانی گفت : از روز اول که شروع به امدادرسانی کردیم 40 هزار و 495 امدادرسانی صورت گرفت و کل حادثه دیدگان 159 هزار نفر و 206 نفر بودند و کل نفراتی که امدادرسانی کردیم 140 هزار و 403 نفر بودند.
وی در ادامه افزود : تعداد عملیات هایی که داشتیم 130عملیات بوده که که نجات گران 940 نفر بودند و 120 خودرو در این عملیات ها شرکت کردند و 12 بالگرد هم کار امدادرسانی را انجام می دادند.
امرایی در پاسخ به سوال رادیو ایران مبنی بر اینکه سامانه بارشی جدید هم در راه است از تمهیدات در نظرگرفته شده در این استان گفت : جلسات متعددی با رئیس جمعیت هلال احمر جلسات متعددی از شب گذشته داشتیم و اقدامات مورد نیاز را تامین می کنیم و تمام مواد مورد نیاز در انبارها دپو شده است.
معاون امداد و نجات و هلال احمر لرستان درباره اقلام مورد نیاز در این استان تصریح کرد : : مواد غذایی مورد نیاز است و مردم می توانند کمک های نقدی خود را برای سیل زدگان از طریق شماره حساب 99999 واریز کنند.

دسترسی سریع
صفحه من