صفحه من هر روز از ساعت فواصل پخش به مدت 10 دقیقه

رادیو ایران

صفحه من

برنامه های کودک به صورت تخصصی در رادیو تولید می شود

«دکتر حمید شاه آبادی» معاون صدای رسانه ملی درگفت و گو با بخش «صفحه من» رادیو ایران گفت

1397/10/19
|
10:06

روز سه شنبه در مراسمی با حضور معاون صدای رسانه ملی از پایگاه جامع کودک ایران صدا رونمایی شد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ در این مراسم «دکتر حمید شاه آبادی» معاون صدای رسانه ملی درگفت و گو با بخش «صفحه من» رادیو ایران درباره راه اندازی این پایگاه تخصصی کودک در رادیو گفت : اشکال ما این است که ساختار متمرکزی که متولی تولید کودک بوده است را در مرور زمان از دست داده ایم.
وی در ادامه افزود : ما در سرزمینی که عناصر اصلی و مولفانش پراکنده هستند از چیدمان افراد متخصص پراکنده، تولید داشته ایم؛ لذا ماموریت ها از حوزه کودک فاصله گرفته است و اگر تولیدی هم وجود داشته، از این افراد پراکنده استفاده شده است.
معاون صدای رسانه ملی در ادامه با بیان اینکه وقتی گروه های متخصص از بین می روند انگیزه هم از بین می رود، تصریح کرد : ما برای این کار نیاز به بازآفرینی و جمع آوری افراد تعیین کننده داریم که گوینده، آخرین مرز این کار است.
دکتر شاه آبادی تاکید کرد : ما باید از نقطه اول شروع کنیم چرا که کودک امروز را نمی توان با داستان های گذشته سرگرم کرد و بر این اساس شورای سیاستگذاری کودک تشکیل شد و کارشناسانی آمدند و کمیته کارشناسی برنامه های موجود را ارزیابی کرد و بر این اساس، شورای سیاستگذاری باید تا پایان سال، سیاست های تولید سال آینده را مشخص کند.
معاون صدای رسانه ملی با اشاره به اینکه مطمئن هستیم تولید سال آینده نسبت به امسال حداقل 100 درصد افزایش خواهد داشت، یادآور شد : تیم موجود را در ایرانصدا مستقر کردیم و به کار تولید مشغول است.
دکتر شاه آبادی در پایان همچنین گفت : در این پایگاه از چهره های هنرمند استفاده خواهیم کرد و محدودیتی در این بخش نداریم.
و/م

دسترسی سریع
صفحه من