ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

بهمن فروتن در گفت و گو با رادیو ایران: فوتبال بدون تماشگر ، فوتبال بی روحی ست

بهمن فروتن کارشناس و از مربیان با سابقه فوتبال گفت: در این سال ها کسی تصور نمی کرد که بازی ها بدون حضور تماشاچی برپا شود.

1400/07/27
|
16:16

به گزارش شبکه رادیویی ایران، بهمن فروتن کارشناس و از مربیان با سابقه فوتبال در برنامه «ورزش ایران» در پاسخ به این پرسش که آیا فوتبال ایران طی 20 سال گذشته به شکوفایی و بالندگی رسیده است یا خیر؟ گفت: آینده را نمی توان پیش بینی کرد، اینکه طی این سال ها فوتبال ایران دچار تغییرات مثبت و منفی زیادی شده باشد امری طبیعی است.

وی در ادامه با بیان اینکه در این سال ها کسی تصور نمی کرد که بازی ها بدون حضور تماشاچی برپا شود، افزود: فوتبال بدون تماشگر ، فوتبال بی روحی ست، این مسئله مهم و تاثیر گذار انگیزه بازیکنان را برای بازی های داخلی و بین المللی کاهش داده است.

این کارشناس و مربی فوتبال بخش دیگر صحبت هایش را به لیگ بیست و یکم اختصاص داد و گفت: در ایران هیچگونه سرمایه گذاری خوبی برای فوتبال پایه صورت نگرفته است از این رو سخن درستی نیست اگر بگوییم لیگ بیست و یکم لیگ برتر، لیگ بهتری خواهد شد.

فروتن با بیان اینکه نرخ تولید بازیکن در ایران پایین است، افزود: در حوزه فوتبال، ایران دارای افراد مستعد و توانمندی ست که سرمایه گذاری درستی برای آنها انجام نشده است.

برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:00 با اجرای حسین معتمد هاشمی و ایمان آرزه از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران