ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 18 به مدت 45

مسابقات کشتی گزینشی المپیک، 20 تا 22 فروردین در قزاقستان برگزار می شود

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: 16 تا 19 اردیبهشت مسابقات گزینشی جهانی برای المپیک در صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد این مسابقه آخرین گزینه ایران برای کسب سهمیه در المپیک خواهد بود.

1400/01/17
|
11:13

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در برنامه ورزش ایران درباره اعزام فرنگی کاران ایرانی به قزاقستان برای حضور در رقابت های کشتی فرنگی انتخابی المپیک گفت: امسال در بخش کشتی فرنگی این رقابت ها، محمدرضا گرایی در وزن 67 کیلوگرم، حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم و محمد هادی ساروری در وزن 97 کیلوگرم با رقیبان خود مسابقه خواهند داد.

وی در ادامه به اسامی حاضر در کشتی آزاد این مسابقات اشاره کرد و گفت: امیرمحمد یزدانی در وزن 65 کیلوگرم، یونس امامی در وزن 74 کیلوگرم و محمد حسین محمدیان در 97 کیلوگرم نفرات حاضر در این مسابقات هستند.

سخنگوی فدراسیون کشتی در بخش دیگر صحبت هایش در پاسخ به این پرسش که در صورت عدم موفقیت تیم ملی در مسابقات قزاقستان، اقدام بعدی چه خواهد بود؟ گفت:16 تا 19 اردیبهشت مسابقات گزینشی جهانی برای المپیک در صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد این مسابقه آخرین گزینه ایران برای کسب سهمیه در المپیک خواهد بود.

برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 18:00 به تهیه کنندگی محمد کیانی و احسان زارع و اجرای ایمان آرزه و حسین معتمد هاشمی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران