ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 18 به مدت 45

حسن آذرنیا:گل گهر شروع کننده دعوا بود

سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت:کمیته انضباطی باشگاه با خاطیان برخورد خواهد کرد.

1399/11/06
|
12:48

به گزارش شبکه رادیویی ایران، حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال تراکتور در خصوص اتفاقات و درگیری پایان بازی تراکتور و گل گهر به برنامه ورزش ایران رادیو ایران گفت: لازم میدانم از باشگاه گل گهر بابت میزبانی خوبشان تشکر کنم، اما در خصوص بازی ، با توجه به اینکه بازی درگیرانه ای بود همان ابتدای بازی منجرب شکستن بینی محمدرضا اخباری شد.

در دقیقه 85 با توجه به گلی که زده بودیم و نتیجه به نفع تراکتور در جریان بود طبیعی بود کمی اتلاف وقت کنیم و با توجه به آن داور بازی 6 دقیقه وقت اضافه محاسبه کرد و در جریان بازی تا وقتی که داور سوت پایان را به صدا دراورد هیچ اتفاقی نیفتاد.

اگر شما مجدد فیلم را مشاهده کنید متوجه میشوید که سعید مهری و قادری دو بازیکن تیم ما در حال خوشحالی کردن بودند و شماره 4 تیم گل گهر لگدی را به بازیکن تیم ما زد که بعد از آن آرمین سهرابیان به این درگیری اضافه شد و این صحنه در دو قدمی کمک داور اول اتفاق افتاد.

آذرنیا در خصوص اینکه کمیته انضباطی باشگاه تراکتور برای بازیکنانی که در درگیری بودند چه تصمیمی گرفته است افزود: واقعیت این است که دیشب ساعت 2:30 بامداد به تبریز رسیدیم و تا الان جلسه کمیته انضباطی تشکیل ندادیم ولی قطعا باشگاه طبق آیین نامه برخورد لازم را با خاطیان انجام خواهد داد.

سرپرست تراکتور در پایان در مورد اینکه چه تنبیهی باید برای بازیکنان در نظر گرفت که این اتفاقات در فوتبال ما تکرار نشود به برنامه "ورزش ایران" از رادیو ایران گفت: فوتبال ایران یک فوتبال نتیجه گراست و بعضی مواقع اتلاف وقت و خشونت برای یک برد طبیعی است ولی زمانی که یک برد یا باخت در یک باشگاه تغییر و تحولاتی را ایجاد میکند همچین اتفاقاتی را میتوان پیشبینی کرد، امیدوارم روزی شاهد این باشیم که اسیر احساسات نشویم و در بدترین شرایط و لحظات خودمان را کنترل کنیم.

وقتی ما بازی را در زمین حریف بردیم چه دلیلی دارد که درگیری و مشکلاتی را بوجود آوریم و ازین نظر که سعید مهری عکس العمل هایی نشان داد من این را تایید میکنم ولی شروع کننده درگیری بازیکنان گل گهر بودند که البته بازیکن شماره 4 تراکتور این اتفاق زشت را رقم زد.

دسترسی سریع
ورزش ایران