ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 17:10 به مدت 45

رای از طریق فاکس با قانون انتخابات منافات دارد

علی رضایی رییس هیات دو و میدانی استان قم گفت: انتخابات فدراسیون دو و میدانی در شرایطی برگزار شد که وزارت ورزش و جوانان و ادارات ورزش استان، در نامه های مکتوب برگزاری هر گونه همایش، مجمع و مسابقات ورزشی را منع کرده بود.

1398/12/26
|
14:33

انتخابات فدراسیون دوومیدانی روز دوشنبه نوزدهم اسفند در شرایطی برگزار شد که تعدادی از اعضای مجمع غایب بودند اما با توجه به حدنصاب رسیدن تعداد اعضا، این انتخابات برگزار و در نهایت افشین داوری به عنوان رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی انتخابات شد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی رضایی رییس هیات دو و میدانی استان قم یکی از غایبان این جلسه در برنامه ورزش ایران درباره این انتخابات گفت: انتخابات فدراسیون دو و میدانی در شرایطی برگزار شد که وزارت ورزش و جوانان و ادارات ورزش استان، در نامه های مکتوب برگزاری هر گونه همایش، مجمع و مسابقات ورزشی را منع کرده بود.
وی در ادامه افزود: برای تغییر روز برگزاری انتخابات اگرچه تلاش های زیادی شد اما این تلاش ها به نتیجه نرسید و انتخابات فدراسیون دو و میدانی سرانجام در زمان تعیین شده برگزار شد.
وی خاطر نشان کرد: اگرچه مکان و هتل برگزاری انتخابات ضد عفونی شده بود، اما آن فردی که برای حضور در مجمع کیلومترها مسافت را طی می کند چه تضمینی را برای سالم ماندنش می توان داشت؟
برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:05 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران