ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 17:10 به مدت 45

مارک ویلموتس، مربی بزرگی است

محمد مومنی بازیکن سابق تیم استقلال در گفت و گو با رادیو ایران گفت: اگر فدراسیون فوتبال شرایط لازم را برای حضور دائم این مربی فراهم سازد، قطعا ویلموتس بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است.

1398/09/12
|
11:15

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد مومنی بازیکن سابق تیم استقلال در گفت و گو با برنامه «ورزش ایران» در پاسخ به این پرسش که آیا مارک ویلموتس در سمت سرمربیگری تیم ملی ایران باید بماند یا خیر؟ گفت: ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران اگرچه در دو بازی اخیرش با شکست روبرو شده اما این مربی، مربی بزرگی است و هدایت تیم هایی چون بلژیک را بر عهده داشته است.
وی در ادامه با بیان اینکه ویلموتس در حال حاضر کم و بیش با فوتبال ایران آشنا شده است، افزود: اگر فدراسیون فوتبال شرایط لازم را برای حضور دائم این مربی فراهم سازد و مفاد قانونی قرارداد را اجرا کند، قطعا ویلموتس بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی خواهد بود.
بازیکن سابق تیم استقلال بخش دیگر صحبت هایش را به توانایی مربیان داخلی اختصاص داد و افزود: متاسفانه در ایران در حق مربیان ایرانی کم لطفی می شود، معتقدم در صورت رفتن ویلموتس از تیم ملی، بهترین گزینه استفاده از مربی داخلی است.
برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:05 با اجرای حسین معتمد هاشمی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران