ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 18 به مدت 45

در ورزش ایران مطرح شد؛ فوتبال پایتخت به قهقرا رفته است

«ناصر فریادشیران» بازرس کانون مربیان ایران در برنامه «ورزش ایران» رادیو ایران تاکید کرد : رفتن آقای شیرازی از هئیت فوتبال تهران به نفع فوتبال تهران و کشور است.

1398/06/13
|
10:02

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «ناصر فریادشیران» بازرس کانون مربیان ایران در برنامه «ورزش ایران» رادیو ایران درباره انتخابات هئیت فوتبال استان تهران گفت : قطب فوتبال ایران پایتخت است و فوتبال پایتخت به قدری ضعیف شده است که هیئت فوتبال تهران فقط نظاره گر بود و نماینده های تهران در مجلس هم هیچ اهمیتی به فوتبال نمی دهند.
وی با تاکید مجدد بر اینکه نسبت به سایر استان ها نماینده های مجلس در تهران پای کار نیستند ، افزود : متاسفانه بحث های غیرحرفه ای و غیر اخلاقی در فوتبال در حال رخ دادن است و باید یک تغییر اساسی در بدنه فوتبال تهران اتفاق می افتاد و باید آقای شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران از این پست می رفت.
ناصر فریادشیران همچنین گفت : من به عنوان بازرس کانون مربیان ایران اعلام می کنم رفتن آقای شیرازی به نفع فوتبال تهران و کشور است.
بازرس کانون مربیان ایران در ادامه با اشاره به جلسه اخیر هئیت فوتبال تهران یادآور شد : در جلسه ای که داشتیم داوطلب ها حضور داشتند و طی بیانیه ای اعلام شد که انتخابات سه ماه تعویق شود.
فریادشیران در ادامه تصریح کرد : قرار شد برنامه های آقایان اولیایی، اربابی و نادر فریادشریان بررسی شود و این سه نفر می توانند در انتخابات شرکت کنند و البته آقای شیرازی هم می تواند داوطلب باشد.

ورزش ایران شنبه تا پنجشنبه ساعت 17:10 با تهیه کنندگی احسان زارع و با اجرای حسین معتمدهاشمی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران