ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 17:10 به مدت 45

تاییدها و تکذیب ها درباره استعفای استراماچونی سرمربی استقلال

حاشیه های این روزها تیم استقلال تهران زیاد شده که تایید استعفای سرمربی این تیم از طرف رسانه ها و تکذیب مدیرعامل باشگاه استقلال باز هم به این حواشی افزوده است.

1398/05/22
|
11:08

برخی رسانه های خارج از کشور از احتمال استعفای زودهنگام سرمربی تیم استقلال خبر دادند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مرتضی ظهیری خبرنگار باشگاه استقلال در برنامه ورزش ایران درباره این موضوع و اینکه 48 ساعت زمان برای استراماچونی صحت دارد گفت :خبرنگار ایتالیایی که این خبر را منتشر کرده است، ارتباط تنگاتنگی با سرمربی جدید تیم استقلال دارد، و او همان کسی است که خبر انتخاب او برای سرمربیگری استقلال را تایید کرده بود.
وی در ادامه افزود : همسر سرمربی استقلال هم تاکید کرده که مشکلاتی وجود داشته است.
ظهیری در ادامه به دلایل احتمالی این استعفا اشاره کرد و گفت: انتخاب نشدن هروویه میلیچ بازیکن اهل کرواسی برای پیوستن به تیم استقلال از جمله دلایل احتمالی این اتفاق است چرا که مشکلاتی در ویزای این بازیکن وجود داشت که او در نهایت راهی استانبول شد .
خبرنگار باشگاه استقلال درباره اینکه آیا مشکلات مالی وجود داشته یا خیر افزود : در این رابطه اطلاعاتی در دست نیست و به نظر نمی رسد موضوع بر سر مسائل مالی باشد. در گفت و گو با خلیل زاده عضو هئیت مدیره باشگاه استقلال او گفت استراماچونی ناراحتی خود را به باشگاه منتقل نکرده است و اینها حواشی حول باشگاه استقلال است.
گفتنی است بعد از چند ساعت کش‌وقوس مشخص شد که استراماچونی به‌عنوان سرمربی استقلال باقی خواهد ماند و این تیم را ترک نخواهد کرد و امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال بحث استعفای آندره‌آ استراماچونی را تکذیب کرد.
برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 17:10 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران