ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19:05 به مدت 45

رادیو ایران

ورزش ايران

مخاطبان شهرآورد 88 را گزارش می کنند

همزمان با برگزاری شهرآورد هشتاد و هشت، روز پنج شنبه پنجم مهرماه، برنامه «ورزش ایران» با پخش ویژه برنامه ای متفاوت به بازی پرسپولیس و استقلال می پردازد.

1397/07/04
|
11:15

به گزارش شبکه رادیویی ایران، همزمان با برگزاری شهرآورد هشتاد و هشت، روز پنج شنبه پنجم مهرماه، برنامه «ورزش ایران» با پخش ویژه برنامه ای متفاوت به بازی پرسپولیس و استقلال می پردازد.
محمد کیانی تهیه کننده برنامه گفت: از زمان حرفه ای شدن فوتبال ایران، پرسپولیس و استقلال نتوانسته اند شمار برتری هایشان برابر تیم مقابل را به عدد 10 برسانند.
وی افزود: ما در «ورزش ایران» با حضور ضیا عرب شاهی هافبک سابق تیم پرسپولیس ، محسن گروسی مهاجم سابق استقلال و نوذر رودنیل کارشناس داوری به نقد و بررسی بازی می پردازیم.
کیانیدر ادامه از بخش ویژه و جذاب برنامه خبر داد و گفت: دو گزارشگر در برنامه خواهیم داشت یکی در ورزشگاه آزادی که علاوه بر گزارش حواشی ها، لحظاتی از بازی را برای علاقه مندان گزارش می کند و یک گزارشگر در سطح شهر خواهیم داشت که سراغ فوتبال دوستان و علاقه مندانی می رود که در حال تماشای بازی هستند از آنها می خواهد بخش هایی از بازی را گزارش کنند.
ورزش ایران 5 مهر ساعت 18:30 با اجرای حسین معتمد هاشمی از رادیو ایران موج FM ردیف 90 مگاهرتز و موج AM ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران