ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19:05 به مدت 45

رادیو ایران

ورزش ايران

سازمان لیگ از حقوق باشگاه ها صیانت خواهد کرد

سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت های باشگاه های کشوردر گفت و گو با برنامه «ورزش ایران» گفت

1397/02/11
|
15:48

سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت های باشگاه های کشوردر گفت و گو با برنامه «ورزش ایران» گفت: سازمان لیگ می کوشد در حد توان خود از اتفاقات غیر فوتبالی جلوگیری کند و در صورت وقوع هر اتفاق ناخوشایند غیر اخلاقی، موضوع را به مراجع ذی صلاح گزارش دهد.
سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت های باشگاه های کشوردر گفت و گو با برنامه «ورزش ایران» به انصراف تیم خونه به خونه از فینال جام حذفی فوتبال و دیگر حاشیه ها پرداخت و در این باره گفت: سازمان لیگ برای صیانت از حقوق بازیکنان و باشگاه ها، اسفند هر سال کار گروهی تشکیل می می دهد؛ این کارگروه که تمامی بازی ها، اتفاقات و حاشیه ها را مورد بازبینی و پیگیری خود قرار می دهد؛ می کوشد در حد توان خود از اتفاقات غیر فوتبالی جلوگیری کند و در صورت وقوع هر اتفاق ناخوشایند غیر اخلاقی، موضوع را به مراجع ذی صلاح گزارش دهد.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز(10 اردیبهشت) نامه ای به باشگاه خونه به خونه نامه ای ارسال شده؛ گفت: در این نامه ارسالی از مسولان باشگاه خواسته شده مستندات و گزارشات خود را به سازمان لیگ ارائه دهند. تمامی باشگاه های فوتبال ایران یقین بدانند سازمان لیگ کشور پیگیر جدی اتفاقات تلخ غیر فوتبالی است ...

دسترسی سریع
ورزش ایران