ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

معرفی هیئت‌های برتر ورزشی استان قم در رادیو ایران

از 6 هیئت ورزشی برتر استان قم كه سال گذشته ضمن تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه محور اداره كل ورزش و جوانان، بیشترین حمایت را از قهرمانان ملی و بین المللی خود داشته اند تجلیل شد.

1402/09/14
|
14:19
|

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، در راستا با طرح «هفته های ایرانی» و هر هفته سفر به یك استان و این هفته سفر به استان «قم» برنامه «ورزش ایران» نیز به بررسی وضعیت ورزش در این استان از زوایای مختلف پرداخت.

محمد علیمردانی، معاون اداره كل ورزش جوانان استان قم در برنامه «ورزش ایران» اعلام كرد: در مراسمی از 6 هیئت ورزشی برتر استان قم كه سال گذشته ضمن تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه محور اداره كل ورزش و جوانان، بیشترین حمایت را از قهرمانان ملی و بین المللی خود داشته اند تجلیل شد.

وی ادامه داد: هیئت‌های ورزشی كشتی، كاراته، پینگ پنگ، جانبازان و معلولین و ووشو، علاوه بر مدال آوری در رقابت‌های ملی و بین المللی، بر اساس شاخص‌های متعدد وزارت ورزش و جوانان بهترین عملكرد را در میان هیئت‌های ورزشی استان قم داشته اند.

علیمردانی در پایان خاطر نشان كرد: حمایت از ورزشكاران برای حضور مقتدرانه در رقابت‌های مختلف و برگزاری مسابقات ملی و اردو‌های آمادگی جسمانی ازجمله مولفه‌های برتری هیئت‌های ورزشی به شما می‌روند.

گفتنی است: «ورزش ایران» به تهیه كنندگی احسان زارع و اجرای محمدحسین معتمدهاشمی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:35 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده:سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ورزش ایران