ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

قهرمانی تیم والیبال جوانان در«ورزش ایران»

برنامه «ورزش ایران» روز دوشنبه 26 تیر، با بهنام محمودی كارشناس و پیشكسوت والیبال گفت و گو می كند.

1402/04/26
|
16:44
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، در فینال بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان در منامه بحرین، تیم ملی والیبال ایران در یك بازی حساس به مصاف تیم ملی والیبال ایتالیا رفت و موفق شد به پیروزی 3 بر 2 برسد تا با این برد، قهرمان این رقابت‌ها شود.

احسان زارع تهیه كننده برنامه «ورزش ایران» بیان كرد: والیبال ایران با تركیب مبین نصری، امیرمحمد گلزاده، شایان سپهری‌فرد، عرفان نوروزی، عرشیا به‌نژاد، پوریا حسین خانزاده و سجاد جلوداریان بازی را مقابل ایتالیا شروع كرد.
در ست نخست این بازی، والیبال ایران موفق شد با نتیجه 25 بر 20 به پیروزی برسد. در ست دوم این دیدار، ملی‌پوشان ایران با نتیجه 23 بر 25 بازی را واگذار كردند.

در ست سوم، ایتالیا تیم برتر میدان بود و توانست 25 بر 23 به پیروزی برسد تا ایران در ست شماری 2 بر 1 عقب بیفتد. والیبال ایران دست از تلاش نكشید و در ست چهارم موفق شد با نتیجه قاطع 25 بر 16 به پیروزی برسد تا تكلیف تیم برنده به ست پنجم این دیدار كشیده شود.

وی ادامه داد: در همین راستا در برنامه روز دوشنبه 26 تیر با بهنام محمودی كارشناس و پیشكسوت والیبال گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «ورزش ایران» این هفته به تهیه كنندگی احسان زارع و اجرای محمدحسین معتمد هاشمی از شنبه تا پنج شنبه ساعت 20:15 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ورزش ایران