یك دو صدا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20 به مدت 30 دقیقه

یادمان استاد كریمخانی در فصل یازدهم «یك دو صدا»

فصل یازدهم مسابقه «یك دو صدا» با یادمان استاد كریمخانی پخش می‌شود.

1401/06/30
|
12:37
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه كننده مسابقه «یك دو صدا» بیان كرد: در این فصل به چهار رشته تعزیه خوانی، نقالی مذهبی، شعر عاشورایی و مداحی می پردازیم.
وی ادامه داد: با توجه به اینكه امسال اولین محرمی است كه زنده یاد استاد محمدعلی كریمخانی مداح اهل بیت در بین ما نیستند، لذا این فصل را یادمان استاد كریمخانی قرار دادیم و از آنجایی كه آخرین برنامه این فصل مصادف با سالروز شهادت امام رضا (ع) پخش می شود، تدارك ویژه ای دیدیم چرا كه مردم استاد كریمخانی را با نوای گرم «آمدم ای شاه پناهم بده» بیشتر می شناسند.
قدوسیان متذكر شد: داوران فصل یازدهم مسابقه «یك دو صدا» را محمد گلریز خواننده، مدرس آواز و كارشناس نغمه های عاشورایی، مرشد ابوالفضل ورمزیار نقال، پرده خوان و پژوهشگر، حسین متولیان شاعر، نویسنده و پژوهشگر و ساجد قدوسیان كارگردان، نویسنده، بازیگر و برنامه ساز رادیو تشكیل می‌دهند.
ویژه برنامه «یك دو صدا» در روزهای پایانی ماه صفر از شنبه دوم مهر تا پنجم مهر آخرین روز ماه صفر ساعت 20:00 ویژه یادمان استاد كریمخانی پخش می شود.
گفتنی است این برنامه بعد از پایان ماه صفر به روال گذشته از شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان ساعت 20:00 از رادیو ایران پخش خواهد شد.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
یك دو صدا